KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Emaljmålning 14024516
nr 1402 4516
Hardy Strid
(f. 1921), Sverige
Emaljmålning, Signerad, 25x33 cm, oramad
Hardy Strid, svensk bildkonstnä och grafiker född i Harplinge, Halland 1921.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:59:43
7/6 19:13:41
Hardy Strid
Läs mer om Hardy Strid